ضد بخار عینک هیدرون

چیزیه که بهش احتیاج داری

دوای درد تو هیدرونه

این روزها که جوامع با مشکل بیماری کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند، زدن ماسک و انجام مراقبت‌های بهداشتی امری ضروری است. پزشکان و کادر درمان حتی باید بیش از سایر مردم در مورد سلامتی خود حساسیت به خرج دهند و به همین دلیل است که تمام افراد درگیر با مسائل درمانی، علاوه بر ماسک، از شیلدهای محافظتی و لباس‌های مخصوص اتاق عمل نیز استفاده می‌کنند. در چنین شرایطی عینک‌های پزشکی و شیلدهای محافظتی بخار خواهند کرد و این برای فرد استفاده کننده مشکل ایجاد می‌کند. این مسئله حتی خارج از شرایط همه‌گیری نیز برای خیلی از اعضای کادر درمان مانند پرستاران اتاق عمل و یا دندان‌پزشکان وجود دارد. محلول ضدبخار عینک هیدرون، می‌تواند این مشکل را به خوبی برطرف کند.

استفاده از محلول ضد بخار هیدرون شرایط خاصی نیاز ندارد و با هر بار اعمال بر روی عینک، تا چند روز نیازی به استفادۀ مجدد نیست. در ساخت این محصول از الکل استفاده نشده است؛ در نتیجه، آسیبی به لنز عینک وارد نخواهد شد. هیدرون کاملاً با محیط زیست سازگار است و استفاده از آن صدمه‌ای به محیط اطراف نمی‌زند. پوشش نانومتری ایجاد شده توسط این محلول خاصیت آنتی‌باکتریال خود را حدأقل تا ۲۴ ساعت حفظ می‌کند؛ بنابراین نیازی به ضد عفونی عینک در این زمان وجود ندارد. برای تهیۀ این محصول نیز کافی است از صفحۀ زیر، محصول را خریداری کنید:

هیدرون رو همین حالا از وبسایت ما بخر
هیدرون رو همین حالا از دیجی کالا سفارش بده

شرکت صنایع شیمیایی بیدک نانوساختار، با بهره‌گیری از تیمی جوان و متخصص، محلول ضد بخار عینک هیدرون را تولید می‌کند. ضد بخار عینک هیدرون با استفاده از فناوری نانو تولید می‌شود و دارای تمامی مجوزها و استانداردهای لازم از سوی ستاد ملی فناوری نانو و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. گواهی‌نامۀ آنتی‌باکتریال محصول، تضمین می‌کند که این محلول از نظر پزشکی عوارضی ندارد و برای سلامتی فرد استفاده کننده ضرری نخواهد داشت. تمامی آزمایش‌های لازم برای صحت‌سنجی عملکرد محصول نیز در آزمایشگاه انجام شده است تا هیچ‌گونه نگرانی از این بابت وجود نداشته باشد.

سوالات متداول

فهرست
Open chat
1
کمک لازم دارید؟
سلام
میتونم کمکتون کنم؟