ضد بخار عینک هیدرون

چیزیه که بهش احتیاج داری

دوای درد تو هیدرونه

تابش نور خورشید به پوست انسان و به خصوص نواحی زیر چشم آسیب می‌زند؛ بنابراین، توصیه می‌شود تا افراد از عینک آفتابی استفاده کنند. علاوه بر این، با توجه به همه‌گیری بیماری کرونا، زدن ماسک نیز لازم است. استفادۀ هم‌زمان از عینک آفتابی و ماسک، باعث بخار کردن شیشۀ عینک خواهد شد. از آن جا که استفاده از هر دوی این وسایل برای سلامتی ضروری است، باید راه‌حلی برای مشکل بخار کردن شیشۀ عینک آفتابی پیدا شود. محلول ضدبخار عینک هیدرون، می‌تواند این مشکل را به خوبی برطرف کند.

استفاده از محلول ضد بخار هیدرون شرایط خاصی نیاز ندارد و با هر بار اعمال بر روی عینک آفتابی، تا چند روز نیازی به استفادۀ مجدد نیست. در ساخت این محصول از الکل استفاده نشده است؛ در نتیجه، آسیبی به شیشۀ عینک وارد نخواهد شد. هیدرون کاملاً با محیط زیست سازگار است و استفاده از آن صدمه‌ای به محیط اطراف نمی‌زند. پوشش نانومتری ایجاد شده توسط این محلول خاصیت آنتی‌باکتریال خود را حدأقل تا ۲۴ ساعت حفظ می‌کند؛ بنابراین نیازی به ضد عفونی عینک در این زمان وجود ندارد. برای تهیۀ این محصول نیز کافی است از صفحۀ زیر، محصول را خریداری کنید:

هیدرون رو همین حالا از وبسایت ما بخر
هیدرون رو همین حالا از دیجی کالا سفارش بده

شرکت صنایع شیمیایی بیدک نانوساختار، با بهره‌گیری از تیمی جوان و متخصص، محلول ضد بخار عینک هیدرون را تولید می‌کند. ضد بخار عینک هیدرون با استفاده از فناوری نانو تولید می‌شود و دارای تمامی مجوزها و استانداردهای لازم از سوی ستاد ملی فناوری نانو و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. گواهی‌نامۀ آنتی‌باکتریال محصول، تضمین می‌کند که این محلول از نظر پزشکی عوارضی ندارد و برای سلامتی فرد استفاده کننده ضرری نخواهد داشت. تمامی آزمایش‌های لازم برای صحت‌سنجی عملکرد محصول نیز در آزمایشگاه انجام شده است تا هیچ‌گونه نگرانی از این بابت وجود نداشته باشد.

سوالات متداول

فهرست
Open chat
1
کمک لازم دارید؟
سلام
میتونم کمکتون کنم؟