ضد بخار عینک هیدرون

چیزیه که بهش احتیاج داری

دوای درد تو هیدرونه

بسیاری از فعالیت‌های ورزشی، نیازمند استفاده از کلاه و یا عینک مختص به آن ورزش هستند. با توجه به فعالیت زیاد بدن و به خصوص ریه‌ها در هنگام انجام حرکات ورزشی، کلاه‌های مخصوص بخار می‌کنند. در مورد ورزش‌های آبی نیز تفاوت دمای بین آب و هوای اطراف، باعث بخار کردن عینک می‌شوند. این مسئله دید ورزشکار را محدود و عملکرد او را مختل می‌کند. محلول ضدبخار عینک هیدرون، می‌تواند این مشکل را به خوبی برطرف کند.

استفاده از محلول ضد بخار هیدرون شرایط خاصی نیاز ندارد و با هر بار اعمال بر روی وسیلۀ مورد نظر، تا چند روز نیازی به استفادۀ مجدد نیست. در ساخت این محصول از الکل استفاده نشده است؛ در نتیجه، آسیبی به عینک یا کلاه وارد نخواهد شد. هیدرون کاملاً با محیط زیست سازگار است و استفاده از آن صدمه‌ای به محیط اطراف نمی‌زند. پوشش نانومتری ایجاد شده توسط این محلول خاصیت آنتی‌باکتریال خود را حدأقل تا ۲۴ ساعت حفظ می‌کند؛ بنابراین نیازی به ضد عفونی عینک در این زمان وجود ندارد. برای تهیۀ این محصول نیز کافی است از صفحۀ زیر، محصول را خریداری کنید:

هیدرون رو همین حالا از وبسایت ما بخر
هیدرون رو همین حالا از دیجی کالا سفارش بده

شرکت صنایع شیمیایی بیدک نانوساختار، با بهره‌گیری از تیمی جوان و متخصص، محلول ضد بخار عینک هیدرون را تولید می‌کند. ضد بخار عینک هیدرون با استفاده از فناوری نانو تولید می‌شود و دارای تمامی مجوزها و استانداردهای لازم از سوی ستاد ملی فناوری نانو و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. گواهی‌نامۀ آنتی‌باکتریال محصول، تضمین می‌کند که این محلول از نظر پزشکی عوارضی ندارد و برای سلامتی فرد استفاده کننده ضرری نخواهد داشت. تمامی آزمایش‌های لازم برای صحت‌سنجی عملکرد محصول نیز در آزمایشگاه انجام شده است تا هیچ‌گونه نگرانی از این بابت وجود نداشته باشد.

سوالات متداول

فهرست
Open chat
1
کمک لازم دارید؟
سلام
میتونم کمکتون کنم؟